02193.15MXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02193.15MXAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02193.15MXAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02193.15MXAP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02193.15MXAP
Tau Wae 02193.15MXAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161148 pcs Pepa Raraunga 02193.15MXAP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 02193.15MXAP-ND
02193.15XAP
0219315MXAP
F3624
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 202 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0231 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
021I,BK
021I,BK
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
I roto i te taonga: 37465 pcs
Tikiake: 021I,BK.pdf
RFQ
02193.15MXE
02193.15MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5870 pcs
Tikiake: 02193.15MXE.pdf
RFQ
021I,AL
021I,AL
Whakaahuatanga: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Tikiake: 021I,AL.pdf
02193.15M
02193.15M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 02193.15M.pdf
02193.15TXAP
02193.15TXAP