02191.25MXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02191.25MXAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02191.25MXAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02191.25MXAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02191.25MXAP
Tau Wae 02191.25MXAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152730 pcs Pepa Raraunga 02191.25MXAP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 02191.25MXAP-ND
02191.25XAP
F5950
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 27.15 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0817 Ohms Whakatauranga onamata 1.25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02193.15MRAET1P
02193.15MRAET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 69343 pcs
Tikiake: 02193.15MRAET1P.pdf
RFQ
02191.25M
02191.25M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5697 pcs
Tikiake: 02191.25M.pdf
RFQ
02191.25MXE
02191.25MXE
Tikiake: 02191.25MXE.pdf
Tikiake: 02193.15M.pdf
02191.25TXAP
02191.25TXAP
Tikiake: 02191.25TXAP.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LVDT AMPLIFIER
I roto i te taonga: 183 pcs
Tikiake: 02192500-060.pdf
02191.25MXABP
02191.25MXABP
Tikiake: 02191.25MXABP.pdf
02191.25MXAF5P
02191.25MXAF5P
Tikiake: 02191.25MXAF5P.pdf
02191.25MXA
02191.25MXA