021902.5TXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021902.5TXAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021902.5TXAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021902.5TXAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021902.5TXAP
Tau Wae 021902.5TXAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29464 pcs Pepa Raraunga 021902.5TXAP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 21902.5TXAP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 138 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0305 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A