021901.6MXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021901.6MXAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021901.6MXAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021901.6MXAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021901.6MXAP
Tau Wae 021901.6MXAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146263 pcs Pepa Raraunga 021901.6MXAP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 021901.6MXAP-ND
021901.6XAP
F10034
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 44.2 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0551 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
021901.6MXA
021901.6MXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM