0219002.MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0219002.MXE
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0219002.MXE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0219002.MXE
Tau Wae 0219002.MXE Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5691 pcs Pepa Raraunga 0219002.MXE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 219 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)