0219.250TXAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.250TXAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0219.250TXAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0219.250TXAP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0219.250TXAP
Tau Wae 0219.250TXAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62006 pcs Pepa Raraunga 0219.250TXAP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 219.250TXAP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.54 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.0495 Ohms Whakatauranga onamata 250mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A