0219.200MXABP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.200MXABP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0219.200MXABP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0219.200MXABP.pdf2.0219.200MXABP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0219.200MXABP
Tau Wae 0219.200MXABP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83122 pcs Pepa Raraunga 1.0219.200MXABP.pdf2.0219.200MXABP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 219XA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 219.200MXABP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.32 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.6 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 150A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0219.200MXA
0219.200MXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM