02183.15MXF7P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02183.15MXF7P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02183.15MXF7P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.02183.15MXF7P.pdf2.02183.15MXF7P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02183.15MXF7P
Tau Wae 02183.15MXF7P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172736 pcs Pepa Raraunga 1.02183.15MXF7P.pdf2.02183.15MXF7P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 2183.15MXF7P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 38.15 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0173 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0219.040MXAEP
0219.040MXAEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM