021806.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021806.3MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021806.3MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021806.3MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021806.3MXEP
Tau Wae 021806.3MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66880 pcs Pepa Raraunga 021806.3MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 021806.3MXEP-ND
0218063MXEP
21806.3XEP
F3617
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 198.5 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0076 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 63A