0218004.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218004.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218004.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218004.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218004.H
Tau Wae 0218004.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5296 pcs Pepa Raraunga 0218004.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0218004
0218004.H-
0218004.M
0218004H
218 004(BULK)
218004(BULK)
F981
H218004
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 70.95 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.013 Ohms
Whakatauranga onamata 4A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 40A Whakaaetanga BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0218004.MXEP
0218004.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 76377 pcs
Tikiake: 0218004.MXEP.pdf
RFQ
0218002.MXF14P
0218002.MXF14P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 95660 pcs
Tikiake: 0218002.MXF14P.pdf
RFQ
0218004.HXP
0218004.HXP