0218.500H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.500H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.500H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.500H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.500H
Tau Wae 0218.500H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5910 pcs Pepa Raraunga 0218.500H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0218.500
0218.500H-
0218.500M
218 .500(BULK)
218.500(BULK)
F972
H218.500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.9 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.37 Ohms
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0218.400VXP
0218.400VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 13941 pcs
Tikiake: 0218.400VXP.pdf
RFQ
0218.500MRET1P
0218.500MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 99237 pcs
Tikiake: 0218.500MRET1P.pdf
RFQ
0218.500HXP
0218.500HXP