0218.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.250H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.250H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.250H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.250H
Tau Wae 0218.250H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4532 pcs Pepa Raraunga 0218.250H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0218.250
0218.250H-
0218.250M
218 .250(BULK)
218.250(BULK)
F969
H218.250
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.555 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 1.05 Ohms
Whakatauranga onamata 250mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE