0218.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.200H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0218.200H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0218.200H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0218.200H
Tau Wae 0218.200H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5322 pcs Pepa Raraunga 0218.200H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 218 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0218.200
0218.200H-
0218.200M
218 .200(BULK)
218.200(BULK)
F968
H218.200
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.35 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 1.6 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga BSI, CSA, SEMKO, UL, VDE