0217008.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217008.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217008.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217008.H.pdf2.0217008.H.pdf3.0217008.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217008.H
Tau Wae 0217008.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5087 pcs Pepa Raraunga 1.0217008.H.pdf2.0217008.H.pdf3.0217008.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0217008
0217008.H-
0217008.M
0217008H
217 008(BULK)
217008(BULK)
F954
H217008
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 198.158 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.007 Ohms
Whakatauranga onamata 8A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80A Whakaaetanga BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217008.MRET1P
0217008.MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 105077 pcs
Tikiake: 0217008.MRET1P.pdf
RFQ
0217008.HXP
0217008.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse