0217002.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217002.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217002.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217002.HXP.pdf2.0217002.HXP.pdf3.0217002.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217002.HXP
Tau Wae 0217002.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366951 pcs Pepa Raraunga 1.0217002.HXP.pdf2.0217002.HXP.pdf3.0217002.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0217002HXP
217002
217002.P
217002.XP
217002XP
F2393
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 5.73 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0416 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217002.MXE
0217002.MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5436 pcs
Tikiake: 0217002.MXE.pdf
RFQ
0217001.MXEP
0217001.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 154111 pcs
Tikiake: 0217001.MXEP.pdf
RFQ
0217002.H
0217002.H