0217.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.800MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.800MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.800MXEP.pdf2.0217.800MXEP.pdf3.0217.800MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.800MXEP
Tau Wae 0217.800MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 217.800XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.85 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.1203 Ohms Whakatauranga onamata 800mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A