0217.315MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.315MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.315MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.315MXP.pdf2.0217.315MXP.pdf3.0217.315MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.315MXP
Tau Wae 0217.315MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156311 pcs Pepa Raraunga 1.0217.315MXP.pdf2.0217.315MXP.pdf3.0217.315MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0217.315MXP-ND
217.315MXP
F1719
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.11 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.88 Ohms Whakatauranga onamata 315mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A