0217.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.100MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0217.100MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0217.100MXEP.pdf2.0217.100MXEP.pdf3.0217.100MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0217.100MXEP
Tau Wae 0217.100MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Raupapa 217 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 217.100XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0045 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 5.6965 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0217.125MRET1P
0217.125MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 59273 pcs
Tikiake: 0217.125MRET1P.pdf
RFQ
0217.100TXP
0217.100TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 18333 pcs
Tikiake: 0217.100TXP.pdf
RFQ
0217.100MXE
0217.100MXE