02161.25MXP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
02161.25MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02161.25MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02161.25MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02161.25MXP
Tau Wae 02161.25MXP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85444 pcs Pepa Raraunga 02161.25MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari 5mm x 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.5kA
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 02161.25MXP
Momo Purihi 0.153 Ohm Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
DC Resistance 0.48 Whakatauranga onamata 1.25A