021601.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021601.6MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021601.6MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021601.6MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021601.6MXEP
Tau Wae 021601.6MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71765 pcs Pepa Raraunga 021601.6MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 021601.6MXEP-ND
21601.6XEP
F6240
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.005 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.1112 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A