0216002.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0216002.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0216002.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0216002.TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0216002.TXP
Tau Wae 0216002.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108282 pcs Pepa Raraunga 0216002.TXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0216002.TP
0216002TP
0216002TXP
216002TXP
F4290
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.87 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0764 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0216002.MXESPP
0216002.MXESPP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 222850 pcs
Tikiake: 0216002.MXESPP.pdf
RFQ
0216002.MXP
0216002.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 100760 pcs
Tikiake: 0216002.MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SENSOR ANGLE 90DEG CBL W/CONN
I roto i te taonga: 262 pcs
Tikiake: 02160025-000.pdf
0216004.H
0216004.H
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM