0216.250H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0216.250H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0216.250H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0216.250H
Tau Wae 0216.250H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4566 pcs Pepa Raraunga 0216.250H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0216.250
0216.250H-
0216.250M
216 .250(BULK)
216.250(BULK)
F907
H216.250
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00891 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 2.35 Ohms
Whakatauranga onamata 250mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA Whakaaetanga CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0216.250HXP
0216.250HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM