0216.050H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0216.050H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0216.050H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0216.050H
Tau Wae 0216.050H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4091 pcs Pepa Raraunga 0216.050H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 216 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0216.050
0216.050H-
0216.050M
216 .050(BULK)
216.050(BULK)
F900
H216.050
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00019 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 15.9 Ohms
Whakatauranga onamata 50mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA Whakaaetanga CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LIGHT SHIELD PANEL IND
I roto i te taonga: 10332 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
I roto i te taonga: 2716 pcs
Tikiake:
RFQ
0216.050MXP
0216.050MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0216.050MXP.pdf
0216.050HXP
0216.050HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0216.050HXP.pdf
0216.050MXE
0216.050MXE
Tikiake: 0216.050MXE.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER QL 2 SAKD 2.5 N 2POS
Tikiake: 0215800000.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER QL 3 SAKD 2.5 N 3POS
0216.050MRET1P
0216.050MRET1P
Tikiake: 0216.050MRET1P.pdf
0216.050MXEP
0216.050MXEP
Tikiake: 0216.050MXEP.pdf
Whakaahuatanga: LED BASE T3 1/4 PANEL INDICATOR
0216.050MXGP
0216.050MXGP
Tikiake: 0216.050MXGP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel