02153.15MXF3P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02153.15MXF3P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02153.15MXF3P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.02153.15MXF3P.pdf2.02153.15MXF3P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02153.15MXF3P
Tau Wae 02153.15MXF3P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66121 pcs Pepa Raraunga 1.02153.15MXF3P.pdf2.02153.15MXF3P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 2153.15MXF3P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 43.255 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0283 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A