02151.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02151.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02151.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02151.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02151.25H
Tau Wae 02151.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5585 pcs Pepa Raraunga 02151.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 02151.25
02151.25H-
H2151.25
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.05 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.085 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -