021502.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021502.5MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021502.5MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021502.5MXEP
Tau Wae 021502.5MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96037 pcs Pepa Raraunga 021502.5MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 021502.5MXEP-ND
021502.5XEP
0215025MXEP
F4615
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 22.29 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0386 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
021502.5MXGP
021502.5MXGP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 78679 pcs
Tikiake: 021502.5MXGP.pdf
RFQ
021502.5MXK23SPP
021502.5MXK23SPP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 255137 pcs
Tikiake: 021502.5MXK23SPP.pdf
RFQ
021502.5MXE
021502.5MXE