0215012.MXF41P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215012.MXF41P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215012.MXF41P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V 5X20 PT RAD TL 12A
Ngā Rauemi: 1.0215012.MXF41P.pdf2.0215012.MXF41P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215012.MXF41P
Tau Wae 0215012.MXF41P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V 5X20 PT RAD TL 12A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348145 pcs Pepa Raraunga 1.0215012.MXF41P.pdf2.0215012.MXF41P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 0215012.MXF41P-ND
215012.MXF41P
F11015
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 515.5 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0061 Ohms Whakatauranga onamata 12A