0215010.VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.VXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215010.VXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215010.VXP
Tau Wae 0215010.VXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16451 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215010VXP
215010.VXP
215010VXP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 333.565 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0066 Ohms Whakatauranga onamata 10A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0215010.MXP
0215010.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 80497 pcs
Tikiake: 0215010.MXP.pdf
RFQ
0215012.M
0215012.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 12A 250VAC 5X20MM