0215010.MXF60P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MXF60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215010.MXF60P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0215010.MXF60P.pdf2.0215010.MXF60P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215010.MXF60P
Tau Wae 0215010.MXF60P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295711 pcs Pepa Raraunga 1.0215010.MXF60P.pdf2.0215010.MXF60P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 0215010MXF60P
215010.MXF60P
215010MXF60P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 333.565 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo -
DC Resistance 0.0066 Ohms Whakatauranga onamata 10A