021501.6MXEP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
021501.6MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021501.6MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021501.6MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021501.6MXEP
Tau Wae 021501.6MXEP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66638 pcs Pepa Raraunga 021501.6MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 215 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 021501.6XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.5kA Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga 021501.6MXEP Momo Purihi 0.0707 Ohm
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM DC Resistance 6.83
Whakatauranga onamata 1.6A I teie nei - Te rerenga -