021501.6H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021501.6H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 021501.6H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 021501.6H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 021501.6H
Tau Wae 021501.6H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5510 pcs Pepa Raraunga 021501.6H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 021501.6
021501.6H-
H21501.6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3.9 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0588 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA Whakaaetanga BSI, CSA, K-MARK, METI, SEMKO, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0215008.VXP
0215008.VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 15442 pcs
Tikiake:
RFQ
021501.6HXP
021501.6HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM