0215005.MXF55P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215005.MXF55P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215005.MXF55P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 5A 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.0215005.MXF55P.pdf2.0215005.MXF55P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215005.MXF55P
Tau Wae 0215005.MXF55P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 5A 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142366 pcs Pepa Raraunga 1.0215005.MXF55P.pdf2.0215005.MXF55P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 0215005MXF55P
215005.MXF55P
215005MXF55P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 66.095 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0153 Ohms Whakatauranga onamata 5A