0215004.MXF3P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215004.MXF3P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215004.MXF3P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0215004.MXF3P.pdf2.0215004.MXF3P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215004.MXF3P
Tau Wae 0215004.MXF3P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66607 pcs Pepa Raraunga 1.0215004.MXF3P.pdf2.0215004.MXF3P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial Bend Cylinder
Ētahi Ingoa 0215004MXF3P
215004.MXF3P
215004MXF3P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 46.96 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0185 Ohms Whakatauranga onamata 4A