0215004.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215004.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215004.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215004.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215004.MXEP
Tau Wae 0215004.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73734 pcs Pepa Raraunga 0215004.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0215004.MXEP-ND
0215004.XEP
0215004MXEP
0215004XEP
F4610
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 46.96 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0185 Ohms Whakatauranga onamata 4A