0215.800H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.800H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215.800H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215.800H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215.800H
Tau Wae 0215.800H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4705 pcs Pepa Raraunga 0215.800H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging - Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215.800
0215.800H-
H215.800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.954 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.436 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0215.630MXE
0215.630MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5379 pcs
Tikiake: 0215.630MXE.pdf
RFQ
0215.800MRGT1P
0215.800MRGT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 83160 pcs
Tikiake: 0215.800MRGT1P.pdf
RFQ
0215.800HXP
0215.800HXP