0215.160MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.160MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0215.160MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 160MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0215.160MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0215.160MXP
Tau Wae 0215.160MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 160MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76552 pcs Pepa Raraunga 0215.160MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 215 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0215.160EP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0465 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 7.1 Ohms Whakatauranga onamata 160mA