0213.400MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.400MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0213.400MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0213.400MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0213.400MXEP
Tau Wae 0213.400MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128778 pcs Pepa Raraunga 0213.400MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0213.400XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.36 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.535 Ohms Whakatauranga onamata 400mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0213.315MXEP
0213.315MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 117545 pcs
Tikiake: 0213.315MXEP.pdf
RFQ
0213.315MXP
0213.315MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 174882 pcs
Tikiake: 0213.315MXP.pdf
RFQ
0213.400MXE
0213.400MXE
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0213.400MXE.pdf
0213.500M
0213.500M
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM