0213.250MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.250MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0213.250MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0213.250MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0213.250MXP
Tau Wae 0213.250MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113859 pcs Pepa Raraunga 0213.250MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0213.250MXP-ND
0213.250XP
0213250MXP
213.250P
F3310
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.555 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.0495 Ohms Whakatauranga onamata 250mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0213.315MXEP
0213.315MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 117545 pcs
Tikiake: 0213.315MXEP.pdf
RFQ
0213.315MXBP
0213.315MXBP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 116504 pcs
Tikiake: 0213.315MXBP.pdf
RFQ
0213.315M
0213.315M
Tikiake: 0213.315M.pdf
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM