0213.200MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0213.200MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0213.200MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0213.200MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0213.200MXP
Tau Wae 0213.200MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79437 pcs Pepa Raraunga 0213.200MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 213 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0213.200XP
213.200P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.225 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.6 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga BSI, CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LENS CLEAR SNAP IN
I roto i te taonga: 1656 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LIGHT SHIELD PANEL IND
I roto i te taonga: 3784 pcs
Tikiake:
RFQ
0213.200MXEP
0213.200MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0213.200MXEP.pdf
0213.200M
0213.200M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0213.200M.pdf
0213.250MRET1P
0213.250MRET1P
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0213.250MRET1P.pdf
0213.250MXBP
0213.250MXBP
Tikiake: 0213.250MXBP.pdf