0209.375MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.375MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0209.375MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0209.375MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0209.375MXEP
Tau Wae 0209.375MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117939 pcs Pepa Raraunga 0209.375MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 209 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0209.375EP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.58 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 1.17 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0209.600DRT1P
0209.600DRT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 600MA 350VAC 2AG
I roto i te taonga: 131908 pcs
Tikiake: 0209.600DRT1P.pdf
RFQ
0209.500MXEP
0209.500MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 500MA 350VAC 2AG
I roto i te taonga: 147132 pcs
Tikiake: 0209.500MXEP.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 9.06"LX2.95"W
Tikiake: 020823080.pdf
0209.375MXP
0209.375MXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 375MA 350VAC 2AG
Tikiake: 0209.375MXP.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures