020802.5MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020802.5MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 020802.5MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
Ngā Rauemi: 020802.5MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 020802.5MXP
Tau Wae 020802.5MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204886 pcs Pepa Raraunga 020802.5MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 208 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 020802.5P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.68 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0372 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, cURus, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 3.15"LX2.95"W
I roto i te taonga: 5260 pcs
Tikiake: 020808060.pdf
RFQ
020802.5DRT1P
020802.5DRT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 350VAC 2AG
I roto i te taonga: 190292 pcs
Tikiake: 020802.5DRT1P.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 4.33"LX2.95"W