020301.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020301.5H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 020301.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2DIP
Ngā Rauemi: 020301.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 020301.5H
Tau Wae 020301.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 42430 pcs Pepa Raraunga 020301.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Raupapa FLAT-PAK® 203 Wā Whakautu Slow
Packaging Tube Paa / Case 2-DIP (0.400", 10.16mm)
Ētahi Ingoa 20301.5
H20301.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.85 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 0.039 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A