0203002.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0203002.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0203002.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2DIP
Ngā Rauemi: 0203002.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0203002.H
Tau Wae 0203002.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 46735 pcs Pepa Raraunga 0203002.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Raupapa FLAT-PAK® 203 Wā Whakautu Slow
Packaging Tube Paa / Case 2-DIP (0.400", 10.16mm)
Ētahi Ingoa 0203002
0203002.H-ND
0203002H
203002
F4576
H203002
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.7 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 0.0345 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A