0202.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0202.062H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0202.062H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC 2DIP
Ngā Rauemi: 0202.062H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0202.062H
Tau Wae 0202.062H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34149 pcs Pepa Raraunga 0202.062H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Raupapa FLAT-PAK® 202 Wā Whakautu Fast
Packaging Tube Paa / Case 2-DIP (0.400", 10.16mm)
Ētahi Ingoa 202.062
H202.062
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.00022 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
DC Resistance 7.9 Ohms Whakatauranga onamata 62mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0202.125H
0202.125H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 125MA 250VAC 2DIP
I roto i te taonga: 37661 pcs
Tikiake: 0202.125H.pdf
RFQ
0202.062HXG
0202.062HXG
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 62MA 250VAC 2SMD