01573.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01573.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01573.15DR
Tau Wae 01573.15DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90968 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Raupapa NANO²® 157
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip Ētahi Ingoa 1573.15DR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder, Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.92
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0215 Ohms
Whakatauranga onamata 3.15A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
01571.25DR
01571.25DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 90932 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: 20 POCKET TOOL CADDY
I roto i te taonga: 1544 pcs
Tikiake: 0158-15.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: BAG HEAVY DUTY 18"
Tikiake: 0158-12.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: MARKING SYS DEK 5 1=50PC
Whakaahuatanga: BAG CANVAS 20"
I roto i te taonga: 984 pcs
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 120V
Tikiake:
Whakaahuatanga: ZIPPER SMALL
Whakaahuatanga: CARRIER TOOL 11"
I roto i te taonga: 945 pcs
Whakaahuatanga: MARKING SYS DEK 5 PE 1=50PC
Whakaahuatanga: POUCH/BELT COMBO 3PC
I roto i te taonga: 765 pcs
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Tikiake: 015706.3DR.pdf
Whakaahuatanga: MARKING SYS DEK 5 W/CIRC 1=50PC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel