0157.200DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0157.200DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0157.200DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0157.200DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0157.200DR
Tau Wae 0157.200DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68739 pcs Pepa Raraunga 0157.200DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm) Raupapa NANO²® 157
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Clip Ētahi Ingoa 157.2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder, Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00652
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 1.3971 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus