01550320ZXU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01550320ZXU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01550320ZXU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 32V 20A PNL MNT
Ngā Rauemi: 01550320ZXU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01550320ZXU
Tau Wae 01550320ZXU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 32V 20A PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76612 pcs Pepa Raraunga 01550320ZXU.pdf
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Crimp
Raupapa 155 Ētahi Ingoa 01550320ZXU-ND
0155320ZXU
1550320ZXU
155320U
F1888
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Holder Momo Momo Blade
Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related ATC, ATO
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Blade Panel Mount Whakatauranga onamata 20A
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
01550425ZXA
01550425ZXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 32V 25A PNL MNT
I roto i te taonga: 4042 pcs
Tikiake: 01550425ZXA.pdf
RFQ
01550900M
01550900M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CARTRIDGE 125V 10A SMD