| Tau Wae | 0154.375DRT | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 75961 pcs | Pepa Raraunga | 0154.375DRT.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) | Raupapa | OMNI-BLOK® 154T |
| Wā Whakautu | Slow | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Holder, Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 0.101 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Resistance | 1.2 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 375mA | Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A | Whakaaetanga | UL |