0154.062DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.062DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0154.062DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 0154.062DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0154.062DR
Tau Wae 0154.062DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45892 pcs Pepa Raraunga 0154.062DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Raupapa OMNI-BLOK® 154
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block with Holder Ētahi Ingoa F3148CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder, Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00019
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 5.5 Ohms
Whakatauranga onamata 62mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga UL