01010003Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
01010003Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01010003Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS
Ngā Rauemi: 01010003Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01010003Z
Tau Wae 01010003Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CLIP CART 250V 15A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 349067 pcs Pepa Raraunga 01010003Z.pdf
Tuhinga 250V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa 101 Ētahi Ingoa F4182
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Clip Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1/4" Dia (6.4mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 1/4" Dia
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Clip 15A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 15A
Whakaaetanga Mea Spring Bronze Whakautu Whakamutunga Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
01016D101KAT2A
01016D101KAT2A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 100PF 6.3V X5R 01005
I roto i te taonga: 1022143 pcs
Tikiake: 01016D101KAT2A.pdf
RFQ
01016D102KAT2A
01016D102KAT2A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 6.3V X5R 01005